LIDEEA angajeaza Consultant junior in resurse umane si dezvoltare organizationala

Tipul ofertei: Full time

Oras: Timisoara

Posturi disponibile: 2

Responsabilitati:

  • Contribuie la promovarea si organizarea de instruiri, analize, studii si furnizarea de servicii de consultanta;
  • Asista expertii seniori in designul, sustinerea si evaluarea evenimentelor de instruire;
  • Asista expertii cheie in pregatirea si livrarea serviciilor;
  • Verifica conformitatea materialelor si activitatilor de training in acord cu procedurile interne si cu procedurile institutiilor competente;
  • Contribuie la asigurarea logisticii necesare desfasurarii activitatilor si evenimentelor;
  • Contribuie la pregatirea de oferte tehnice pentru licitatii in domeniul resurselor umane si dezvoltarii organizationale;
  • Pregateste documentatii conform instructiunilor  – inclusiv traduceri, formatare, tiparire;
  • Responsabilitati in managementul contractelor (contractare, planificare, monitorizare si implementare);
  • Asista managerul in administrarea biroului de consultanta;
  • Efectueaza cercetare primara si documentare in aria de activitate a firmei;
  • Prezinta oferta de servicii a firmei si promoveaza serviciile firmei ori de cate ori este necesar.

Cerinte

  • sa fie absolvent facultate sau master in domeniile: stiinte economice, administrarea afacerilor, administratie publica sau altele similare
  • abilitati de exprimare verbala si in scris in limba romana;
  • cunostinte limba engleza, nivel avansat;
  • abilitati de lucru cu computerul: pachet MS Office, cunostinte utilizare internet;
  • bun organizator, riguros, atent la detalii;
  • dorinta si capacitatea de a invata lucruri noi;
  • atitudine deschisa, optimista, pozitiva, dinamica, entuziast si muncitor.
  • nu se cere experienta anterioara.

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant, in functie de rezultatele obtinute si efortul depus;
  • Oportunitate de dezvoltare profesionala;
  • Atmosfera de lucru excelenta;
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru international.